„Proaktiv“ odložio akciju

mladi u amfiteatru
ilustracija; foto: nektarinanonprofit.com

Ulična akcija, koju je danas ispred Kalče u Nišu trebalo da održi organizacija „Proaktiv“, odložena je.

Kako kažu organizatori, odlučili su da odlože akciju „zbog odluke da se ponovljeni izbori održe u nedelju“.

– Ne želimo da se akcija pogrešno protumači ili da neko zloupotrebi akciju u svoje političke ciljeve, tako da ćemo je pomeriti za nedelju ili dve – kažu u organizaciji „Proaktiv“.

Organzatori se zahvalju na podršci svima koji su hteli da im se priključe i kažu da će na vreme objaviti novi termin održavanja akcije.

Akcija je trebalo da bude održana u 12h, a planirano je da na štandovima, postavljanjem konkretnik pitanja mladima, vide kakva bi trebalo da bude Gradska vlast po želji mladih i šta mladi očekuju od nove vlasti.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.