fudbal

• Radnik Radnički

Radnik i dalje bez pobede kod kuće

Ni ovog vikenda Surduličani nisu imali prilike da vide kako njihovi miljenici daju gol na svom stadionu, a kamoli pobedu. Neuporedivo više prilika imali su fudbaleri Radnika, pritiskali su protivnike, ali i promašili nekoliko zicera, pa je Zemun slavio minimalnim rezultatom, zahvaljujući ranom golu Stefana Dimića.

detaljnije
  • kopaonik toplicanin 2 foto lj.m.

Kopaonik i Topličanin podelili bodove

Na stadionu u Brusu fudbaleri Topličanina odigrali su nerešeno sa ekipom Kopaonika 1:1 u derbiju 1. kola Zone “Zapad” koji je pratilo oko 200 navijača.

detaljnije
  • Radnički

Čukarički i Radnički odigrali bez golova

Na stadionu na Banovom brdu, Čukarički je uspeo da se odbrani i povrati samopouzdanje poljuljano lošim partijama od početka sezone, pa je utakmica sa Radničkim završena bez golova. Niški fudbaleri su odigrali loše prvo poluvreme, povratili se u drugom, ali nisu uspeli da zatresu mrežu protivnika.

(3) detaljnije
  • Radnički Dinamo stadion "Čair"

Radnički protiv Čukaričkog i “preko svojih mogućnosti”

I pored toga što fudbaleri Radničkog imaju značajno bolji učinak od Čukaričkog, njihovi domaćini u 6. kolu Super lige uvek predstavljaju ozbiljnog protivnika, pa tako trener niškog tima naglašava da im je ovo možda i najteža utakmica u ovom delu sezone. Meč je na programu u subotu, 19. avgusta od 20 sati.

(2) detaljnije

Radnik dočekuje Zemun bez prvog strelca, ali sa novim vezistom

U nedelju će konačno dobiti priliku da na svom terenu bude ravnopravni takmac, jer će od 20 sati dočekati Zemun, ekipu koja se nalazi na poziciji niže od njih. Surduličani u meč ulaze oslabljeni, zbog povreda igrača, ali i sa Milošem Mijićem, najnovijim pojačanjem veznog reda.

detaljnije
  • FK Radnik stadion Čair

Radnik odoleo i u Lučanima

Mnogo više prilika za postizanje gola imali su fudbaleri Mladosti, ali je Radnik uspeo da se odbrani i dođe do novog boda. Bez golova je proteklo 5. kolo najjačeg domaćeg takmičenja, odigrano u Lučanima, a Surduličani su se pozicionirali na 11. mesto Super lige.

detaljnije
  • Radnik Radnicki stadion Cair

Radnik iz Surdulice gostuje Mladosti u Lučanima

Na zatvaranju 5. kola Super lige, sastaće se Radnik i Mladost, a oba tima nalaze se u nezavidnoj situaciji. Učinak tima iz Lučana u novoj sezoni je znatno slabiji u odnosu na očekivanja, dok su Surduličani pružili dve dobre partije, ali i doživeli dva debakla. Meč je na programu danas od 20 sati na stadionu u Lučanima.

detaljnije
  • Peter Pakult wikimedia

Pakult: Nikada nisam dovodio u pitanje svoj rad u Radničkom

Poslednjih dana po medijima se provlačila informacija da će trener Peter Pakult napustiti Radnički zbog mešanja rukovodstva u rad sportskog sektora. Ipak, ovu informaciju demantovao je i Austrijanac, ali i rukovodstvo niškog fudbalskog kluba.

detaljnije
  • Radnički

Radnički pobedio i treći put zaredom

U prvoj utakmici na svom stadionu u novoj sezoni, Fudbalski klub Radnički uspeo je da prilično nadigra beogradski Rad i, pobedom od 2:0, zabeleže i 3. trijumf u nizu. Da li zbog prijatnijeg vremena u odnosu na prethodne dane ili zbog novog entuzijazma “meraklija”, na “Čairu” bilo je znatno više publike u odnosu na utakmice u prošloj sezoni.

(10) detaljnije
  • Radnički Čair

U Radničkom očekuju pune tribine i pobedu protiv Rada

Prvu zvaničnu utakmicu u novoj sezoni na stadionu “Čair” Radnički će odigrati u nedelju, 13. avgusta, od 20 sati. Kako su niški fudbaleri vezali dve pobede u gostima, u klubu očekuju veliku podršku sa tribina i pobedu protiv beogradskog Rada.

detaljnije
  • Radnik Radnički ČairBulatović Čančarević Jovanović

Crvena zvezda slomila Radnik za 4 minuta drugog poluvremena

Odbrana Radnika u prvom poluvremenu bila je na izuzetno visokom nivou, ali su u nastavku fudbaleri Crvene zvezde rešili utakmicu za 4 minuta. Na kraju meča 4. kola Super lige, odigranom na krcatom Gradskom stadionu u Surdulici, rezultat je bio poražavajuć za Radnik - 0:5, a dali su i jedan autogol.

detaljnije
  • Radnik Surdulica

Radnik dočekuje Crvenu zvezdu, Surduličanima bitnija dobra igra od rezultata

Praznik fudbala se očekuje danas u Surdulici, s obzirom na to da će superligaš iz ovog mesta na Gradskom stadionu dočekati Crvenu zvezdu. Da protiv Zvezde neće imati mnogo šanse, svesni su i sami fudbaleri Radnika, ali kažu da im je cilj da danas od 20 sati odigraju dobru utakmicu.

detaljnije
  • Radnicki Dinamo Golubovic

Radnički do pobede u nadoknadi vremena

Da se utakmica igra do poslednjih sekundi pokazali su fudbaleri Radničkog. Na meču 4. kola Super lige, koji su igrali u Šapcu protiv Mačve, izjednačen rezultat stajao je na semaforu do samog kraja, ali je niški tim postigao pogodak u 6. minutu nadoknade i tako slavio sa 2:1.

(5) detaljnije
  • FK Radnički Boban Dmitrović, Marko Tomić i Marko Golubović

Oslabljena odbrana ne umanjuje ambicije Radničkog u Šapcu

Prva pobeda u novoj sezoni dala je “vetar u leđa” fudbalerima Radničkog, ali je ista situacija i sa njihovim protivnikom Mačvom, kojoj je usled dva trijumfa poraslo samopouzdanje. Novajlije u Super ligi dočekaće niški tim u sredu, 9. avgusta od 18 sati na svom stadionu u Šapcu.

detaljnije
  • Zajednička fotografija foto privatna arhiva

Rusi nadigrali reprezentativce Topličkog okruga

Na stadionu u Brzeći, pred stotinak navijača, odigrana je međunarodna prijateljska utakmica između omladinske reprezentacije Fudbalskog saveza Topličkog okruga i FK Zenit iz Sankt Peterburga koja je završena pobedom gostiju, rezultatom 2:3.

detaljnije
  • Radnik Radnički Čair

Radnik pobedio Napredak u gostima

Surduličani su protiv Napretka poveli već u 5. minutu golom Zlatanovića, ali su domaćini iz penala izjednačili 5 minuta pred kraj poluvremena. Konačan rezultat meča postavio je Mićić u 61. minutu golom iz igre. Slede pripreme za Crvenu zvezdu.

detaljnije
  • Radnički DInamo stadion Čair Marko Mrkić

Pobeda Radničkog u Zemunu

Fudbaleri Radničkog su savladali na gostovanju Zemun sa 2:1. Rezultatski je utakmica bila rešena već na samom početku, jer su Nišlije u 9. minutu vodile sa dva gola razlike.

• čair

Radnički sa još dva pojačanja ide po pobedu u Zemun

Dres kluba sa “Čaira” zadužila su još dvojica novih igrača, štoper Vojvodine Nikola Kovačević i doskorašnji napadač jermenskog Širaka Milutin Ivanović. Obojica su potpisali ugovore na 2 godine i biće na raspolaganju treneru Pakultu na gostovanju protiv Zemuna , u subotu u 18 sati.

• Radnik Surdulica priprema foto FK Radnik

Surduličani očekuju pobedu protiv Napretka u Kruševcu

Nakon remija u 1. kolu sa Voždovcem i ubedljivog poraza od 0:4 na svom terenu od Vojvodine , Surduličani večeras od 20 sati u 3. kolu Super lige gostuju u Kruševcu gde će protiv Napretka pokušati da osvoje sva 3 boda.

detaljnije
  • toplicanin - moravac 1 foto lj.m.

Topličanin u polufinalu Kupa FS RIS

Fudbaleri Topličanina plasirali su se u polufinale Kupa FS RIS posle pobede od 2:1 nad srpskoligaškom ekipom Moravac Orion iz Mrštana kod Leskovca.