
Na protestu u Beogradu i muzičari sa juga, jedini zahtev da opet rade
Nakon protesta ispred Skupštine Srbije u Beogradu muzičari iz Leskovca kažu da se okupilo više od 1.000 nezadovoljnih ljudi koji su već godinu dana bez primanja i da traže od Vlade Srbije da im se konačno dozvoli da se bave svojom delatnošću. Na odgovor će, kažu, čekati 15 dana.
















