
Još sedmoro ljudi preminulo u kovid bolnicama na jugu, na lečenju skoro 500
Još 16 ljudi preminulo je u poslednja 24 sata u Srbiji od posledica kovida, pokazuju poslednji podaci Ministarstva zdravlja. Od toga 4 pacijenta niškog Kliničkog centra, 1 Zdravstvenog centra u Leskovcu i 2 ZC u Vranju. Trenutno je na lečenju u kovid bolnicama na jugu 465 ljudi.

















