
Svi „južnjaci“ osvojili po bod na gostovanjima u Prvoj ligi Srbije
Ukupno tri boda osvojile su ekipe sa juga Srbije u 11. kolu Prve lige Srbije, pa su se sa gostovanja Radnički, Dubočica i Dinamo vratili sa po jednim bodom. Piroćanci su remizirali sa Loznicom (1:1), Dubočica je odigrala bez golova u Pančevu, a najviše će za bodovima žaliti fudbaleri Dinama iz Vranja koji su u poslednjim minutima primili gol i remizirali sa Žarkovom (2:2).
















