
Još 5 zaraženih koronom u Vranju, u Jablaničkom okrugu bez novozaraženih
Za poslednja 24 sata u vranjskoj kovid bolnici primljeno je još 5 pacijenta i svi oni su pozitivni na virus korona, saopštavaju iz Kriznog štaba. U Jablaničkom okrugu četvrti dan zaredom svi uzorci čiji su rezultati stigli u Zavod su negativni.


















