
Zvanično četvoro ljudi preminulo od korone u Srbiji, od toga jedan u Nišu
U poslednja 24 sata još četvoro ljudi preminulo je od posledica virusa korona, a jedan od njih lečio se u Kliničkom centru Niš, kažu zvanični podaci ove ustanove i Ministarstva zdravlja. U Srbiji je detektovano još 211 novih slučajeva kovida.

















![Predloženo da samo mlađi razredi u septembru budu u školskim klupama, konačna odluka u utorak [anketa] 20 skola na daljinu foto mb](https://www.juznevesti.com/wp-content/uploads/2020/04/09/122422/skola-na-daljinu-foto-mb-912x684.jpg)