
Lončar: Surdulička bolnica postaje kovid centar
Zbog pogoršanja epidemiološke situacije na jugu Srbije, a kako bi se rasteretili Vranje i Leskovac, u toku prethodne noći otvorena je i bolnica u Surdulici za prijem pacijenata pozitivnih na virus korona, rekao je za RTS ministar zdravlja Zlatibor Lončar.

















