
U Srbiji još 67 obolelih od korone, u Leskovcu više pacijenta u bolnici nego u Nišu
Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja, još 67 osoba pozitivno je na virus korona, te je ukupan broj obolelih u Srbiji od početka epidemije 10.243. Najveći porast novoobolelih u poslednja 24 sata beleži se u Leskovcu – 24, a u kovid bolnici u ovom gradu leči se 125 pacijenta. U Kliničkom centru u Nišu hospitalizovano je 106 pacijenta, 7 manje nego juče.


















