
Još 6 radnika „Jure“ u Leskovcu zaraženo koronom, a iz kompanije poručili da na posao može ko želi
Prema najnovijim podacima koje je izneo Gradski štab za vanredne situacije u Leskovcu, još 6 radnika južnokorejske fabrike Jura pozitivno je na virus korona, dok je 220 ljudi poslato u samoizolaciju. Nakon jutašnjeg protesta zaposlenih koji nisu želeli da uđu u pogone, menadžeri Jure poslali su radnicima obaveštenje da na posao može da dođe ko želi, a u starom pogonu posao će nastaviti 100 ljudi.
















