
Vranjski naprednjaci „pokazali“ Bastaću – vratili bilbord sa Vučićevim likom na Koridor 10
Nakon što je pre nekoliko dana opozicionar i predsednik beogradske opštine Stari Grad Marko Bastać uklonio transparent iznad tunela u Grdeličkoj klisuri koji je poručivao da su Vučić i Milorad Dodik „svetlo na kraju tunela“, na isto mesto bilbord sa natpisom „Moj predsednik“ i Vučićevim likom postavili su vranjski naprednjaci. Narodni poslanik iz Vranja Slaviša Bulatović koji je učestovao u ovoj akciji poručio je da su ovim pokazali Bastaću i ostalima da žele da od Srbije naprave uređenu zemlju.








![Bastać skinuo Vučića i Dodika sa tunela u Grdelici [video] 10 800x600 koridor 10 otvaranje 3 foto Bojana Antic](https://www.juznevesti.com/wp-content/uploads/2019/10/30/114205/800x600-koridor-10-otvaranje-3-foto-Bojana-Antic.jpg)








