
Leskovčani na protestu isprskali plato protiv „virusa A1V1“
Peti put zaredom Leskovčani su izašli na ulice kako bi iskazali nezadovoljstvo stanjem u državi i na lokalu, a nakon potpisivanja Sporazuma sa narodom i šetnje, okupljeni građani su, kako kažu organizatori protesta, dekontaminirali deo platora ispred Narodnog muzeja na kome je juče predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao miting.


















