
Leskovčanin Stanković ponovo u Radniku
Nakon “epizode” u beogradskom Voždovcu, Miloš Stanković rešio je da se vrati u Surdulicu. Fudbaler koji se najbolje snalazi na poziciji desnog krila kaže da iz Radnika nosi lepe uspomene, što ga je i navelo da se vrati. Klub iz Surdulice odigrao je i prvu prijateljsku utakmicu protiv novajlije u superligaškom društvu Dinama i izgubio je sa 2:1.


















