Vranjanac osumnjičen za ubistvo i dalje u bekstvu

autor: I.M.
Policija foto Aleksandar Kostic
Ubistvo se dogodilo u nedelju oko 15:30; Ilustracija; foto: A.K.

Više javno tužilaštvo potvrdilo je danas da policija još traga za osumnjičenim za svirepo ubistvo koje se juče dogodilo u vranjskom selu Trebešinje kada je, nakon kraće rasprave, nožem ubijen 64-godišnji muškarac.

Iz Tužilaštva navode da je M. M. ubijen kada mu je najpre nožem naneto više ubodnih rana, a potom prerezan vrat. Kako je ranije potvrdio portparol vranjske policije Dragan Stamenković, policija traga za osumnjičenim Nenadom Cikotićem.

Motiv ubistva je i dalje nejasan. Navodno je žrtva u nedelju oko 15:30 prišla do ograde zbog psa koji je ubica čuvao u dvorištu, a onda je došlo do rasprave koja je imala tragičan epilog.

Telo ubijenog poslato je na obdukciju u Zavod za sudsku medicinu u Nišu.

Autor:
I.M.
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.