

U subotu, 9. novembra od 19:30 časova u klubu “Juridicum” na Pravnom fakultetu nastupiće bendovi “Forever Storm”, “Twisted Tales”, “Nevreme”, “Testator”, “Chromatic” i “Limbo”.
“Forever Storm” je kragujevački heavy/thrash metal bend nastao 2006. godine, a ovaj nastup biće im ovo prvi u Nišu. 2009. godine su objavili album „Soul Revolution“ koji je proglašen za najbolji album te godine po mišljenju slušalaca radija Beograd 202 i čitalaca portala „Serbian Metal“.Učestvovali su na najvećem svetskom metal festivalu „kultnom Wackenu“ i osvojili treće mesto u konkurenciji od 28 metal bendova iz celog sveta. Bend je nedavno završio snimanje drugog albuma „Tragedy“, koji čeka na objavljivanje.
“Nevreme” je kuršumlijsko-beogradski hard & heavy bend, nastao 2009. godine, a 2011. su objavili svoj debi album „Pešcani Sat“ i snimili spot za pesmu „Slomljen“.
Lokalnu podršku na ovom koncertu pružiće metal bendovi iz Niša “Testator”, “Limbo” i “Chromatic” .
Ulaznice po ceni od 300 dinara mogu se kupiti u radnji “CD Sound music shop”, “Music House” i u klubu Pravnog fakulteta, a pretprodaja počinje u ponedeljak 28. oktobra.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
— Komentari
0