
Niški simfoničari izvode Mocartovu Simfoniju končertante
Remek-delo Volfanga Amadeusa Mocarta – simfoniju končertante komponovanu za solo klarinet, obou, fagot i hornu uz orkestar sa dve horne, dve oboe i gudače zainteresovani će moći da čuju u četvrtak, 26. septembra od 20 sati u sali Niškog simfonijskog orkestra.


















