
Voda za piće neispravna u Beloj Palanci, cisterni još nema na ulicama
Zbog zamućenja izvorišta “Vrelo“ voda iz gradskog vodovoda u Beloj Palanci nije ispravna za piće, pa se rešenjem sanitarnog inspektora ona može koristiti jedino kao tehnička. Dok predsednik Opštine Goran Miljković kaže da se radi na obezbeđivanju cisterni, građani javljaju da njih – još nema.
















