
Od jula se opet plaća ulazak kolima u krug starog Kliničkog centra Niš
Zbog toga što građani, kako kažu u niškom Univerzitetskom kliničkom centru, često nisu poštovali saobraćajne propise, od 1. jula će ponovo početi da naplaćuju parkiranje i ulazak u krug starog dela Kliničkog.

















