
Zbog havarije delovi naselja „Broj 6“, Niške Banje, Suvog Dola i okolna sela bez vode do 22 sata
Zbog havarije koja je nastala usled ozbiljnog kvara na studenskom cevovodu, nekoliko sela i viši delovi Niške Banje će biti bez vode, kao i naselje Broj šest i selo Suvi Do, saopštavaju iz JKP Naissus. Normalizacija se očekuje, kako navode, do 22 sata ili tokom noći, a obezbeđene su dve auto-cisterne sa pijaćom vodom koje se nalaze u Niškoj Banji i Suvom Dolu.

















