
Još 64 osobe pozitivne na koronu u Jablaničkom okrugu
Prema poslednjim podacima Zavoda za javno zdravlje, još 64 osobe iz Jablaničkog okruga pozitivne su na virus korona, a najviše novoobolelih je u Leskovcu – 60, dvoje u Medveđi, dok je po jedan novi slučaj zabeležen u Bojniku i Lebanu.


















