Svrljiška sela već treći dan bez struje

struja elektrodistribucija KOSTA JUZNE VESTI Ilustracija
Sve ekipe su na terenu, a Svrljižanima pomažu kolege iz Aleksinca i Prokuplja

Trenutno je bez struje 20 sela, a iz Elektrodistribucije Svrljig, čijim radnicima pomažu i kolege iz Aleksinca i Prokuplja, kažu da će veći broj sela u toku dana dobiti struju.

Najduže su bez struje sela Varoš, Palilula, Mečji Do, Galibabinac i Radmirovac.

Ova sela bez električne energije su od utorka ujutru, a svo raspoloživo ljudstvo je trenutno na terenu i otklanja kvarove – kaže Miodrag Videnović, direktor Elektrodistribucije u Svrljigu.

U većini sela bez struje nema ni signala fiksne telefonije, potvrđuju za Južne vesti iz Telekoma, a taj problem odražava se i na pojedina sela iz knjaževačke i belopalanačke opštine koja se graniče sa svrljiškim selima.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.