Niški kajakaš na Svetskom kupu

dusan stoiljkovic
Dušana Stoiljkovića čeka jaka konkurencija

Takmičar Kajak kanu kluba Gusar iz Niša Dušan Stoiljković učestvuje na Svetskom kupu u Nemačkoj gde će se takmičiti u disciplini “K1”.

Dušan će prvo u petak, 15. avgusta učestvovati na kvalifikacionoj trci. Dan kasnije biće održane trke u polufinalu i finalu u disciplini „K1“.

– Uslovi u Nemačkoj su veoma dobri. Trka će biti na olimpijskoj stazi iz 1972. godine. Takmičim se sa dosta starijim i iskusnijim takmičarima. Trenutno imam neke zdravstvene probleme zbog kojih ne mogu da dam onoliko koliko sam očekivao, ali ću se potruditi da dam svoj maksimum – kaže Dušan Stoiljković za Južne vesti.

Na ovom Svetskom kupu učestvuje oko 400 takmičara iz oko 50 država. 

Svetski kup u Augsburgu biće održan od 15. do 17. avgusta.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

1
  1. Sinko ja znam da ti radis ozbiljno zato sam siguran da ces dati sve od sebe. Hrabro i pametno. Srecno. Guta

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.