
Predloženo da Niš dobije Nacionalni gimnastički centar
Gimnastički savez Srbije predložio je da se u Nišu izgradi Nacionalni gimnastički centar i da grad postane sedište ovog sporta. Izgradnju bi pomogla Međunarodna gimnastička federacija, saopšteno je nakon sastanka predsednika Federacije sa predstavnicima Grada.


















