
Niški košarkaši u kolicima na turniru u Bjeljini doživeli dva poraza
Prošlog vikenda u Bjeljini počela je Balkanska košarkaška liga u kolicima, a košarkaši ”Naisa” doživeli su dva poraza na startu. Oni su prvo ubedljivo poraženi od tima ”Paramont” iz Podgorice sa 71:38, a onda i u mnogo neizvesnijem meču od domaćina rezultatom 55:51.


















