
Na turniru u Nišu u singlu slavili Austrijanac i Srpkinja, pobeda Nišlija u dublu
Dvoje 17-godišnjaka Natalija Senić i Austrijanac Aleksandar Tomas podigli su šampionske pehare u singlu na ITF turnir u Nišu. Od tenisera Teniske akademije Živković, u singlu su do polufinala stigli Emilija Zdracković i Stefan Skobelev, ali su oboje slavili u dublu.


















