Prokupčani bolji u topličkom derbiju

autor: N.M.
CAM00083

Fudbaleri „Topličanina“ iz Prokuplja u topličkom derbiju Okružne lige na svom terenu ostvarili su jednu od najvažnijih pobeda u prvenstvu, savladavši ekipu Kosanice iz Kuršumlije rezultatom 2:0.

Ovom pobedom Prokupčani su zauzeli ubedljivo prvo mesto na tabeli i, sa 6 bodova ispred drugoplasirane Kosanice, imaju velike šanse da do kraja prvenstva izbore plasman za baraž u viši rang takmičenja.

Ekipa iz Prokuplja je od početka kontrolisala utakmicu, i već nakon prvih dvadeset minuta vodili sa 2:0. Do kraja su obe ekipe u nekoliko navrata ostvarile povoljne šanse, ali golova nije bilo.

Utakmica u Prokuplju je nakon dužeg vremena privukla pažnju navijača, pa je gradski stadion bio ispunjen do poslednjeg mesta.
 

Autor:
N.M.

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.