

Zbog velikog interesovanja, prodaja sezonskih karata za mečeve Fudbalskog kluba Radnički iz Niša trajaće i 19, 20. i 21. avgusta na blagajni hale Čair.
Uprava kluba iz Niša odlučila je da produži prodaju sezonskih karata za navijače Radničkog.
Blagajna hale Čair radiće u ponedeljak, 19. avgusta, utorak, 20. avgusta i u sredu, 21. avgusta od 10h do 18h i svi zainteresovani mogu kupiti vaučere za celu sezonu.
Zamena vaučera biće omogućena od 26. avgusta.
Cene godišnjih karata za jug su 1.500 dinara, a za zapad ili istok 3.000 dinara.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Jao kako ste vi pametni iz uprave , prvo ih ne pustite dovoljno u pradaji kako bi ljudi u prvom kolu dali 150 din a u drugom 300 to je ukupno 450 plus cena sezonske od 1500 dinara to je onda 1950 zbir
Za onoga ko je hteo da kupi vremena je bilo dovoljno.Prodavale su se sezonse dve nedelje.A vi sto vam treba mesec dana da odete i kupite to je vas problem!
jer ima neka organizacija za Banjicu sledeci vikend?
Biće sigurno, samo strpljivo 🙂
A sto su kasnili sa prodajom sezonskih, ovi su lapatori veci nego prosli!!!
A zasto ne bi prodavali sezonske karte u toku cele sezone? Ja na primer trenutno nemam para za sezonsku ali sam u svakom slucaju planirao da kupim, pa makar oktobra!