Staša Gejo na Svetskom prvenstvu

stasa gejo penjanje

Članica kluba P.A.E.K.“Niš“ i reprezentativka Srbije Staša Gejo (14) učestvovaće na Svetskom prvenstvuza mlade u sportskom penjanju u disciplinama težinsko i brzinsko penjanje u Singapuru.

Mlada Nišlijka je tokom ove godine osvojila 6 medalja na Evropskim kupovima i tako zauzela vodeće mesto u generalnom plasmanu Evropske sportsko penjačke serije takmičenja za mlade.

Staša se od 15. jula do 18. avgusta spremala na treninzima i takmičenjima širom Evrope sa najelitnijim takmičarima iz sportskopenjačkih reprezentacija Slovenije, Francuske, Austrije i Nemačke.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

2

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.