Stevan Živković večeras u ringu

stevan zivkovic ffc

Niški kikbokser Stevan Živković boriće se od 22 sata protiv Jermena Grigora Ašukbadjana u okviru profesionalne K1 borbe u kategoriji do 77 kilograma u FFC organizaciji u Beču.

Živković se oporavio od teške povrede koju je zaradio pre šest meseci u borbi sa Škodranom Veselijem i ističe da je izvrstan osećaj ponovo biti deo FFC karavana.

Podrška dolazi sa svih strana, Makedonije, Bosne, Hrvatske, Republike Sprske, pa i dosta iz Beča, a da ne pričam iz Srbije i Niša. Zbog ovakvih stvari se vredi boriti. FFC je jedna od najjačih i najboljih organizacija u Evropi i svetu, tako da mi je posebno drago što ću se opet boriti u njoj – kazao je Živković za Južne vesti.

Portivnik dolazi iz Jermenije.

Grigor je bio teži čak 3 kg i bilo je pitanja da li uopšte da prihvatim meč od strane organizacije. Rekao sam da sam se došao boriti i pokazati šta znam. Grigor je veoma jak i čvrst borac sa mnogo kondicije koji voli ići samo napred i tući se. Moja taktika je držati ga na distanci i nadmudriti ga. Po meni imam velike šanse, ali kik-boks je to. Jedan udarac može rešiti meč što se i videlo u mojoj prethodnoj borbi – dodaje Živković.

Živković je nakon oporavka od povrede radio više meseci u teretani spremajući se za povratak.

Pripreme su protekle super. Falilo mi je malo sparing partnera, pa sam morao i da putujem. Sa bratom i trenerom Urošem sam super trenirao i mislim da smo se spremili veoma dobro za ovaj meč što nameravam pokazati i u ringu – kaže Stevan.

Svi koji žele da vide Stevana Živkovića na delu mogu pratiti direktan prenos iz Beča na televiziji B92.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

4
    • 12.god drzi istu kategoriju,sto ne ide na mmr,nesto jace,a ne sudija razdvajaih ko dva pevca kad se biju

    • sa stitnicima komletnim,klasicni folirant…svi koji ga znaju ,znaju da je to istina,stvarno kad ces posle 12.god da pogignes kilazu,sa pravim borcima,a ne na bodovanje?

  1. Sudija je odlicno vodio mec, Stevan je pogresio kad ga je onaj Jermen iz okreta udario nogom u glavu tu je lose drzao gard. Nije trebao da prihvati mec, Jermen je i iskusniji i tezi od njega.

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.