
“Želja” godinu dana bez takmičenja, pa kreće od „beton lige“
Zbog nemogućnosti da plati suspenziju Rukometnog saveza Srbije od 2 miliona dinara, niški Železničar neće dobiti licencu za takmičenje u Super B ligi, pa se godinu dana neće takmičiti, a naredne sezone krenuće od najnižeg ranga takmičenja.


















