
Prvi poraz Železničara u sezoni, Zvezda bolja u Beogradu
Nakon šest pobeda i jednog remija, rukometaši Železničara pretrpeli su prvi poraz u B grupi ARKUS lige pošto su u osmom kolu izgubili rezultatom 30:26 (13:13) od Crvene zvezde u Beoegradu. I pored poraza „Želja“ je zadržao lidersku poziciju na tabeli ove grupe.















