
Vlada Srbije ima para za banjalučki, ali ne i za niški aerodrom ako ostane gradski
Dok je niški Aerodrom „Konstantin Veliki“ uslovljen, kako je rekao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, da pređe u vlasništvo Republike da bi dobijao pare i razvijao se, ministarka saobraćaja Zorana Mihajlović je najavila da će srpska Vlada ulagati u banjalučki aerodrom koji niti je državni, niti je u Srbiji.












