
Počela kampanja za bojkot i u Nišu: Uspeh se neće meriti izlaznošću
Opozicionari koji su se izjasnili za bojkot predstojećih izbora počeli su kampanju i u Nišu – razgovorima sa građanima na centralnoj pijaci i u gradskom prevozu. Najavljuju da će bojkot postati najpopularnija reč u Srbiji u narednih 6 meseci. Iz Saveza za Srbiju kažu da uspeh neće meriti izlaznošću, a da vlast Aleksandra Vučića i SNS neće imati legitimitet bez opozicije.
















