
Leskovčanin vozio sa 2,45 promila alkohola u krvi i prošao kroz crveno na semaforu
Policija u Leskovcu sinoć je zaustavila i iz saobraćaja isključila 26-godišnjaka koji je vozio automobil sa 2,45 promila alkohola u krvi i koji je na jednoj raskrsnici u centru grada prošao na crveno svetlo na semaforu.








