Iva Petrović i Ljiljana Cvetković u "15 minuta": Želja je zlato na Olimpijskim igrama

Početak aprila u sportskom Nišu obeležile su dve mlade sportistkinje iz dva različita sporta - Iva Petrović, takmičarka Tekvondo kluba Asteriks je zauzela prvo mesto na svetskoj rang-listi, od evropskih takmičarki u kategoriji juniorki do 63 kg, a Ljiljana Cvetković iz Streljačkog kluba Niš 1881 je sa ekipom osvojila Prvenstvo Srbije u disciplini vazdušna puška i uzela pojedinačnu bronzanu medalju. Želja im je jednaka - zlato na Olimpijskim igrama, ali i posvećenost, trud, rad i ljubav prema svom sportu, rekle su u emisiji "15 minuta".