Piksi sportska ličnost Niša, Savi Ranđeloviću Gran pri

Žiri Sekcije sportskih novinara Niša, koji pored sportskih novinara čine i dosadašnji dobitnici nagrade za najboljeg sportistu ovog grada, odlučio je da nagradu „Sportska ličnost godine Niša“ za 2021. godinu dodeli Draganu Stojkoviću Piksiju, selektoru fudbalske reprezentacije Srbije, a novoustanovljenu nagradu „Sportski Gran pri Niša“ Savi Ranđeloviću, vaterpolisti Srbije.

(4) detaljnije
Plivanje

Plivači Dubočice na državnom prvenstvu osvojili 59 medalja, 8 odličja za plivače Leskovca

Od 2. do 5. decembra u Zrenjaninu održano je državno prvenstvo u plivanju za seniore, kadete i juniore, a Plivački klub "Dubočica" je sa ukupno osvojenih 59 medalja zauzeo 2. mesto u generalnom plasmanu. Medalje su osvajali i plivači "Leskovca", koji su se sa najjačeg takmičenja vratili sa 8 odličja.

detaljnije
karate

Karatisti Elida u ekipnoj konkurenciji postali šampioni Srbije

Proteklog vikenda u Pančevu održano je Prvenstvo Srbije u karateu za mlađe seniore, juniore i kadete, a karatisti niškog "Elida" osvojili su četiri medalje.

detaljnije
Radnicki Nis - TSC_07

Radnički u nadoknadi ostao bez pobede u Bačkoj Topoli, Radnik remizirao sa Kragujevčanima

U 19. kolu Superlige, fudbaleri" Radničkog" bili su nadomak pobede, ali su u poslednjem minutu nadoknade primili gol, pa je ekipa "TSC-a" stigla do važnog boda 1:1 (0:0). Nerešen rezultat viđen je i u Surdulici gde su "Radnik" i "Radnički" iz Kragujevca podelili bodove najenpopularnijim rezultatom 0:0.