

Novi igrač Fudbalskog kluba Radnički iz Niša je Bojan Kovačević, 30-godišnji levi bek. Prethodne polusezone nosio je dres Radničkog iz Kragujevca odakle i dolazi na „Čair“.
Manje od nedelju dana ostalo je do početka sezone i Radnički je doveo novo pojačanje. Reč je o igraču koji je ponikao u Inđiji, a igrao je i za Voždovac i novosadski Proleter. Inostranu karijeru gradio je na Kipru i u Grčkoj. U Niš stiže iz Kragujevca.
Radnički je jedan od klubova sa najbogatijom tradicijom i jasnom vizijom u srpskom fudbalu i zbog toga sam se odlučio da dođem ovde. Klub ima verne navijače, bogatu istoriju i uvek visoke ambicije. Svestan sam koliko ovaj dres nosi odgovornost i čast, i upravo je to jedan od razloga zašto sam sa velikim zadovoljstvom prihvatio poziv. Verujem da je ovo pravo mesto za moj dalji napredak, jer klub pruža dobre uslove za rad i razvoj. Posebno bih se zahvalio gospodinu Ivici Tončevu, razgovor sa njim bio je veoma pozitivan, ukazao mi je poverenje, što je bilo važno pri donošenju odluke – rekao je Kovačevič posle potpisivanja ugovora.
Kaže da dolazi sa velikim ambicijama i željom da se što pre uklopi u ekipu.
Moj cilj je da svojim radom i zalaganjem pomognem klubu da ostvari što bolje rezultate. Želim da napredujem kao igrač, opravdam poverenje kluba i dam svoj maksimum na svakom treningu i utakmici. Verujem da nas uz dobar rad i zajedništvo očekuje uspešna sezona – kaže Kovačević.
Radnički sezonu počinje u petak, 17. jula kada od 20 sati igra sa Železničarom u Pančevu.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
— Komentari
0