
Građani Prokuplja okupljaju se od jutros na Trgu Topličkih junaka, odakle će organizovano krenuti ka Nišu, a neki su odlučili da peške krenu ka tom gradu i njihov dolazak na veliki studentski protest očekuje se oko 17 sati. Svi zainteresovani su pozvani da se pridruže, bilo pešice ili prevozom, kako bi zajedno podržali studentski protest.
Protest „Studentski edikt“ počo je danas u 9 sati i trajaće do 3 sata posle ponoći, ukupno 18 sati.
Organizatori pozivaju sve građane da se pridruže protestu i podrže studente u njihovoj borbi za ispunjenje njihovih zahteva i neminovnih društvenih promena.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Lele, šta gi je……
Zaludan pop i goveda krsti.