
Svi građani koji žele da prisustvuju sednici Komisije za žalbe Saveta za štampu na kojoj će se razmatrati o žalbama na pojedine srpske medije, mogu to da učine u Gradskoj kući, 22. februara.
Inače, članovi Komisije su Vera Didanović, Zlatko Čobović, Vera Barišić Popović, Stojan Marković, Tamara Skrozza, Vlado Mareš, Petar Jeremić, Ljiljana Smajlović, Ivana Stjelja, Nevena Krivokapić, Dragan Đorđević – navode u Savetu.
Prisutni će, dodaju, nakon što Komisija razmotri žalbe, moći da komentarišu odluke i postavljaju pitanja u vezi sa radom Saveta za štampu.
Sednica će početi u 12 sati.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
U gradskoj kući?naprednjačkoj? Toliko o nezavisnosti tog tela.