

Ana Šurdilović iz Niša počela je pre godinu dana da pravi tašne za sebe, danas već ima svoju firmu, a razmišlja i o proširenju proizvodnje.

Prvu tašnu napravila je malo pre svog diplomskog i kaže da ovako nešto nije planirala.
– Videla sam na nekim modnim blogovima tašnice koje su mi se svidele i prvo sam za sebe uz pomoć svoje tetke sašila par komada – kaže Ana.

– Pored toga što su tašne ručno rađene, veoma su pristupačnih cena. Imamo modele od 300, 400 i 500 dinara, a one od prave kože koštaju 2.500 – kaže Ana.
Ona dodaje da joj posao predstavlja zadovoljstvo i da odale dolazi i njena inspitacija za ove kreativno izrađene tašne.
– Moguće je odabrati gotovo sve detalje, počevši od boje i materijala, pa do veličine i oblika i svako može da kreira unikat koji zadovoljava njegove potrebe – objašnjava Ana.

– Volele bih da se vratim novinarstvu i možda ću to i uraditi nekada ukoliko se popravi situacija u medijima – dodaje Ana.

– Trenutno prikupljam sredstva za nove mašine koje će mi omogućiti da pravim još veći broj različitih modela – objašnjava Ana.

Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Ne, nego ce da sedi kod kuce i da pljuje po tadicu i dinkicu zato sto ne moze da se zaposli….
lepo, lepo, ali ima ona još mnogo da uči, samo napred!
bravo anciiiii
Veliki pozdrav za Anu! Obožavam njene tašnice! 🙂
Lepo bolje i to nego da gleda seherezadu.Napred KK Konstantin
Ma kakvo novinarstvo danas… Pa da cekas da neko klikne na adsens 🙂 Pravi torbice i uzivaj u zivotu. PS. koliko kosta ovakav clanak? Imam i ja neku proizvodnju da razradim 😀
Bravo za mladu i savremenu intelektualku!
Unovcila je svoj hobi i nasla satisfakciju u svojoj kreativnosti. Pametno, umesto da gubi zivce beznadezno cekajuci posao u struci, gde uglavnom, u Nisu, dominiraju i rukovode polupismeni tzv.novinari.
Zamisli samo da ti sef bude onaj sto pre neki dan rece: „petoro majki“…
Prelepa devojka sa smislom za biznis! Samo napred!
Bravo Ana,lepo je spojiti lepo i korisno a i steta da svoj talenat ne iskoristis i podelis sa ostalima ….
Vredna, pametna i preduzimljiva! Nije „čekala posao“, nego ga je sama izmislila i realizovala. Bravo, Ana, samo napred!