

U subotu, 18. aprila, u niškom Domu zdravlja će građani imati priliku da urade oftalmološki pregled i izmere očni pritisak, vidnu oštrinu i oftalmolog ukoliko je neophodno, može da izvrši pregled očnog dna.
Akciju „Otvorenih vrata“ organizuje Odeljenje za oftamologiju, a pregled nije potrebno zakazivanje.
Pregledi će obavljati na 5. spratu centralne zgrade Doma zdravlja od 7 do 14 sati.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Dobar gest Doma Zdravlja Nis.Svake subote i nedelje organizovati besplatne preglede iz oblasi koje mogi da se rade u Domu Zdravlja.
Znači kad se hoće može