
Još 4 preminula korisnika niškog Gerontološkog centra, novih 233 zaraženih u Srbiji
Za poslednja 24 sata, virusom korona zaražena su još 233 građana, te je od početka epidemije 3.614 osoba ukupno pozitivno na kovid. Od poslednjeg preseka, preminulo je 6 osoba, od kojih je četvoro korisnika niškog Gerontološkog centra.
















