Automobilom sleteli sa puta kod Vranja, dva putnika povređena

autor: Lj. F.
vozilo policije
Uhapšen za prevaru i falsifikovanje dokumenata; Foto: Lj. M.

U saobraćajnoj nezgodi kod sela Klinovac nadomak Vranja dve osobe su povređene kada je, kako su saopštili iz vranjske policije, automobil iz za sada nepoznatih razloga sleteo sa puta.

Nezgoda se dogodila u utorak, 18. januara, oko 17 sati, a putnici „audija“ zbrinuti su vranjskoj Bolnici.

Iz vranjske policije saopštavaju i da se juče jedan automobil samozapalio u blizini administratvnog prelaza Končulj, a nakon intervencije vatrogasaca požar na automobilu je ugašen. U njemu se nalazio samo vozač i on nije povređen.

Autor:
Lj. F.

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.