Doljevčaninu našli 760 litara dizela, sumnja se na šverc

policija 1
Istraga policije u toku; Ilustracija; Foto: Lj. M.

U dvorištu jednog seoskog domaćinstva niška policija pronašla je 764 litara skladištenog dizel goriva, koje je, kako se sumnja, 57-godišnji muškarac iz Doljevca planirao da preproda.

Muškarac se sumnjiči da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.

Policija je njega zatekla u dvorištu jednog seoskog domaćinstva, pored 764 litara dizel goriva, skladištenom u metalnim buradima i kanisterima, za koje su sumnja da je planirao da ga preproda – navode u saopštenju.

Protiv muškarca je podneta krivična prijava po nalogu Osnovnog tužilaštva u Prokuplju.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

1
  1. Уплашио га председник па направио залиху за зиму.

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.