Kamion udario u naplatnu rampu

autor: B.G.
udes
foto: Mladen Đorđević

Pet osoba je povređeno u nezgodi na naplatnoj rampi kod Doljevca, kada kamion čeških tablica nije uspeo da se zaustavi, pa je udario u automobile koji su čekali da plate putarinu.

Prema prvim informacijama povređeno je četvoro putnika iz automobila i radnik sa naplatne rampe, ali je uglavnom reč o lakšim povredama.

Udes se dogodio između 13 i 14 sati na autoputu Niš-Leskovac, na naplatnoj rampi kod Doljevca.

Za sada nije poznat uzrok udesa. Prema nezvaničnim informacijama vozač kamiona je imao 2 promila alkohola u krvi, ali ovu informaciju nismo uspeli da proverimo u policiji.

Autor:
B.G.

Slični tekstovi

Komentari

5
  1. Preciznije, imao je tacno 2.48 promila alkohola u krvi na licu mesta.

  2. Zasto nigde nema vesti o udesu u nedelju u 9:00 ujutru – autobus Laste udario u neki VW kad se prodje kruzni kod NIS pumpe na L.Steni. Mozda je uzrok nesrece ona rupcaga u asfaltu 1×1 metar, neka Juzne vesti istraze koji lik je odgovoran za njeno krpljenje, znate od kada stoji tako duboka iskopana!!

  3. Svaka Vam cas za ovakve vesti.Ovi drugi javni servisi nemaju nameru da jave ovakve stvari, njih interesuju guzve i tadicevi pozdravi a ljutski zivoti ih ne interesuju.

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.