Nema otmice dece u Nišu

autor: M.S.
P130312 12 04
Niš

Roditelji u Nišu napokon mogu da odahnu jer je policija danas demantovala sve priče oko pokušaja otmice dece u naselju Branko Bjegović i Donji Komren.

Pojedini mediji su objavili tvrdnje očevidaca i nekih roditelja da su do sada videli tri slučaja kako dečake od 10 do 14 godina sumnjive osobe uvlače u automobile, posle čega su se oni nekako iskolebali i pobegli.

Svaki od ovih slučajeva se, prema gradskim pričama, ali i medijskim izveštajima, odvijala po istom scenariju, ali je portparol Policijske uprave u Nišu, Lidija Pavlović to danas demantovala.

– Nema tu ničega. Tačno je da je ranije bilo nekih prijava otmice, ali smo detaljnom proverom ustanovili da tu nema elemenata otmice. To su samo priče – rekla je Pavlovićeva.

Ipak, (ne)istinite priče o otmici dece u gradu ne prestaju. U jutarnjem programu poznatog voditelja Dragana Stojanovića Žike na TV5 javila se telefonom uznemirena gospođa koja je ispričala da se zbio i četvrti incident, ali u naselju Ledena stena.

– U pitanju je bila devojčica koju je muškarac hteo da uvuče u automobil. Ona se otgla i ušla u market “Idea” tako da se spasla – rekla je gospođa.

Autor:
M.S.
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.