
Prokupčani starosti 35 i 34 godine uhapšeni su zbog sumnje da su iz kuće 58-godišnje žene iz tog grada ukrali oko 39.560 evra i približno 1.570.000 dinara. Oni se terete da su 19. februara ove godine u Prokuplju obili radni sto u kući oštećene i iz njega odneli veliku količinu stranog i domaćeg novca.
Zbog sumnje da su izvršili krivično delo teška krađa, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Prokuplju, određeno je zadržavanje do 48 sati 35- godišnjem M. M. iz okoline Prokuplja i 34-godišnjem D. T. iz Prokuplja.
Iz policije za sada nema informacija da li je pronađen ukradeni novac.
Osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu, a istraga protiv njih je u toku.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
— Komentari
0