

Telo žene nađeno je jutros u Babičkog odreda u Nišu, a 56-godišnji muškarac uhapšen je zbog sumnje da ju je ubio, kažu iz policije. Iz Višeg javnog tužilaštva navode da je naložena obdukcija i da sumnjaju da je žena ubijena vatrenim oružjem.
Iz Policijske uprave u Nišu kažu da je 56-godišnji osumnjičeni uhapšen u Aleksincu.
Na terenu su jutros bili forenzičari i policija, a deo ulice bio je zatvoren za saobraćaj.
Iz Višeg tužilaštva ističu da su, zajedno sa policijom, obavili uviđaj i da su dali nalog da se telo preveze do Zavoda za sudsku medicinu u Nišu, kako bi se obavila obdukcija.
Više javno tužilaštvo u Nišu obavešteno je da je dana 6. februara 2026. godine, u jutarnjim časovima u Nišu, u ulici Babičkog odreda, zatečeno beživotno telo ženske osobe i da postoje osnovi sumnje da je lišena života iz vatrenog oružja – navode iz Tužilaštva.
Dodaju da su naložili i preduzimanje svih neophodnih radnji radi rasvetljavanja okolnosti događaja.
*Tekst je dopunjen informacijama iz Višeg javnog tužilaštva u Nišu i novim informacijama iz policije.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Oslobodice ga niski sudovi.
Od Boga ne mogu da ga oslobode…Ako je on to učinio….
Vaterno oruzje i niko nije cuo?Treba Srbiju pokriti kamerama kao sto su to uradili kinezi pa da vidis kako nema kriminala.
I? Nestane snimak ko sa rampe u Doljevcu…
Treba Srbiju odloboditi od OKG okupatora,a institucije ,ljudi u njima da rade svoj poso,časno ,po ustavu i zakonu,onda i kamere neće trebati!!!
Pisete napamet , jer dosta komsija je culo pucnjavu i istrcali su na ulicu da vide sra se dogadja. Nemojte napamet da pisete.
Kukali su da su devedesete opasne da tacno je , samo sto se sada ubijaju obični ljudi , bombe bacaju , melju ljudi i to svaki dan bez i jednog ozbiljnog razloga sobzirom da su sad svi kriminalci jer imaju dobar auto i pomalo bilduju to je valjda neki upis u opasne momke a ono sto je najzalosnije vise nisu ni oni vec i salterske radnice,prodavačice,kasirke,opstinarke i ostali !!!