

Pripadnici niške policije zaustavili su 21-godišnjeg muškarca na auto-putu kod Aleksinca i tom prilikom pronašli šest paketa sa oko 600 grama marihuane i oko 300 grama hašiša.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva V. J. iz Aleksinca je uhapšen i sumnjiči se za krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija je sinoć, na auto-putu kod Aleksinca, zaustavila „folksvagen“ kojim je osumnjičeni upravljao i u automobilu pronašla tri paketa sa oko 600 grama materije za koju se sumnja da je marihuana i tri paketa sa oko 300 grama materije za koju se sumnja da je hašiš, a koji su, kako se sumnja, bili namenjeni daljoj prodaji – navode iz policije.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužiocu u Nišu.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
— Komentari
0