“Pesniš” predstavlja umetnike

autor: J.C.
Pesnish1

Nišlije koje se rekreativno ili profesionalno bave bilo kojim vidom umetnosti i želele bi da svoj rad podele sa drugima, mogu se prijaviti za učešće na večeri koju u subotu, 15. marta, organizuje “Pesniš”.

Zainteresovani mogu predstaviti svoju poeziju, priče, film ili izložiti slike, fotografije, ilustracije…

Okupljanje umetnika biće održano u klubu „Paspartu” (Josifa Pančića 13), sa početkom u 20 sati. Prijavljivanje učesnika je moguće na licu mesta ili na mejl pesnis018@gmail.com.

“Pesniš” je novoosnovana organizacija koja je, kako kažu, “jedina niška luka na regionalnom moru underground poezije, književnosti i umetnosti”. 

Autor:
J.C.
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.